تعمیرات نرم افزاری موبایل

دانلود odin نرم افزار نصب رام سامسونگ

download odin latest version : دانلود جدیدترین ورژن نرم افزار ادین odin : نرم افزار فلش زدن سامسونگ : دانلود فلش تولز سامسونگ

ادین یا به لاتین Odin نرم افزار فلش گوشی های سامسونگ و برنامه ای کاربردی در جهت نصب رام رسمی Samsung است؛ در واقع می توان گفت در حال حاضر برنامه اودین (odin) تنها ابزاریست که تمامی کاربران را قادر می سازد تا گوشی گلکسی سامسونگ خود را فلش بزنند، نسخه اندروید آنرا آپدیت کنند یا به عبارت بهتر اقدام به نصب رام بر روی دستگاه خود نمایند؛ این نرم افزار که به فلش تولز سامسونگ نیز معروف است محیط کاربری بسیار ساده ای دارد و همواره نیز نسخه های جدید ادین مخصوص اندرویدهای بالاتر برای استفاده عموم کاربران منتشر می شود.

 

نرم افزار ادین : برنامه نصب رام و آپدیت اندروید سامسونگ

با دانلود برنامه odin که معروفترین فلش تولز و نرم افزار نصب رام سامسونگ است و البته با مطالعه آموزش فلش زدن سامسونگ شما می توانید هر گونه رام رسمی اعم از تک فایل و چهارفایل را براحتی بر روی گوشیتان فلش بزنید. البته دقت داشته باشید که فرآیند فلش گوشی های اندروید همواره با مقداری ریسک همراه است. پس اگر آمادگی انجام اینکار را ندارید اندکی تأمل کنید! اینکه این حرف را می زنیم به این دلیل است که شاید شما تاکنون بارها اقدام به نصب رام سامسونگ کرده باشید و هیچ مشکلی هم تاکنون برایتان ایجاد نشده باشد اما باید بدانید که همیشه کار به این آسانی نخواهد بود و بعضاً ممکن است شما را با چالش مواجه سازد! همچنین اگر برای اسمارتفون شما رام با اندروید بالاتر از سوی سامسونگ منتشر شده باشد می توانید با نصب آن، نسخه اندروید گوشیتان را نیز ارتقاء دهید.

 

کدام نسخه ادین را دانلود کنم؟

دوستان عزیز توجه داشته باشند که برای نصب رام رسمی اندروید ۱۰ و ۱۱ سامسونگ از جدیدترین ورژن odin3_v3.14.4 و برای نصب رام با اندروید ۸ و ۹ از نسخه odin3_v3.13.3 یا جدیدتر استفاده نمائید. همچنین برای نصب رام اندروید ۴ و ۵ هم می توانید از odin ورژن ۳.۱۰.۷ و یا ورژن های قدیمی تر استفاده کنید و برای رام اندروید ۶ و ۷ نیز می توانید از ورژن ۳.۱۱.۱ تا ورژن ۳.۱۲.۱۰ بهره ببرید.

 

Download Odin3  v3.14.4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *